Volná místa

Předpis nájemného a plateb

Požadavky:

  • Vzdělání: SŠ s maturitou ekonomického směru
  • Praxe: ve správě nemovitostí a na pozici předpisu nájemného a plateb vítaná
  • Znalost prostředí IDES vítaná
  • Jazyky: ne

Náplň práce:

  • vést, uchovávat a aktualizovat evidenci plateb vlastníků a nájemců
  • zpracovávat agendu předpisu a vstupních podkladů
  • řádně a včas předepisovat, párovat a evidovat jednotlivé platby
  • stanovovat výši zálohových plateb
  • upomínat nedoplatky a příslušenství z nich za plnění spojená s užíváním jednotek
  • připravovat podklady pro uzavírání nájemních smluv
  • vyhotovovat podklady pro právní jednání týkající se předpisu úhrad
  • odpovídat za správné a včasné provedení měsíční uzávěrky předpisu
  • vyřizovat žádosti, stížnosti a připomínky uživatelů vztahující se k předpisu plateb a předpisu služeb

Co nabízíme:

  • Samostatnou práci v příjemném kolektivu.
  • Práci na dobu neurčitou.
  • Motivující ohodnocení na základě Vašich znalostí a dovedností.
  • Mobilní telefon a notebook.
  • Možnost ubytování v případě, že bydlíte mimo Prahu.
  • Další benefity: 30 dnů dovolené, čaj a kávu na pracovišti, stravenky, mulstisport karta

Pokud Vás nabídka oslovila, pošlete prosím své CV na e-mail: bednarova@jihomestska.cz

Děkujeme a těšíme se na případnou spolupráci.

Kontaktujte nás

    Kontaktní adresa

    Tererova 1356/6a
    149 00 Praha 4

    E-mail: info@jihomestska.cz

    Sociální sítě