Podporujeme

Jihoměstská majetková a.s. podporuje XIX. ročník Sportovních her seniorů a zdravotně postižených občanů Jižního Města 2017

 

Vážený pane řediteli,

dovolte, abychom Vám a společnosti Jihoměstské majetkové a.s. touto cestou poděkovali za poskytnutý stan k příležitosti pořádání XIX. ročníku Sportovních her seniorů a zdravotně postižených občanů Jižního Města 2017. Díky této podpoře, které si vážíme, jste nám velmi pomohli při zajištění zázemí pro zúčastněné. Bez této pomoci a pomoci podobně smýšlejících lidí bychom jen stěží mohli takovou akci uskutečnit.

 

 

Jihoměstská majetková a.s. podporuje Sdružení Klokánek

 

Sdružení Klokánek pomáhá týraným, zanedbávaným, zneužívaným, opuštěným nebo jinak sociálně ohroženým dětem. Klokánek poskytuje přechodnou pomoc dětem, o něž se ze závažných důvodů nemůže postarat nikdo z blízkých příbuzných.

 

Jihoměstská majetková pomáhá dětem

 

Středisko údržby zeleně a komunikací je hrdé, že se mohlo připojit k programu Fondu ohrožených dětí sídlícího u nás na Praze 4 v Láskově ulici 1803 a Vězeňské služby ČR, který má přispět k lepšímu prostředí na pobytových zahradách pro zde ubytované ohrožené, opuštěné, týrané a jinak sociálně ohrožené děti. Vězeňská služba poskytuje pracovní sílu a JMM a.s. technickou podporu, tedy potřebné nářadí, likvidaci a odvoz vzniklého odpadu. Jsme rádi, že tímto užitečným způsobem můžeme přispět k lepším životním podmínkám dětí, které zde nacházejí svůj nový domov, domov kde se mohou cítit bezpečně. Příjemné životní prostředí jistě pomůže zde ubytovaným dětem znovu objevit radosti života a důvěru v tento svět. I v tomto roce se jistě rádi připojíme k podobné akci. Dovolte mi poděkovat zejména představenstvu Jihoměstské majetkové a.s. a osobně Ing. Ondřeji Prokopovi a JUDr. Václavu Kuchařovi, kteří neváhali tuto dobročinnou akci pro zdejší děti podpořit.

 

Za středisko údržby zeleně JMM a.s.

 

Zdeněk Hamaj