Napsali nám

Platí, že činy jsou více než slova. Toto pravidlo respektujeme a vybrali jsme pro Vás některá hodnocení našich klientů, kterým se v současné době věnujeme nebo pro které jsme v minulosti pracovali.

 

Vážený pane řediteli,
dovolte, abychom Vám a společnosti Jihoměstské majetkové, a.s. touto cestou poděkovali za zapůjčení a instalaci stanu k příležitosti pořádání již XXI. ročníku Sportovních her seniorů a handicapovaných občanů Jižního Města 2019 dne 6.6.2019. Vážíme si Vaší pomoci, stejně jako podpory podobně smýšlejících lidí, bez které bychom jen stěží mohli akci takového rozsahu uskutečnit.

 

Se srdečným pozdravem

 

Bc. Jana Holubová
Sociální pracovnice, Jihoměstská sociální a.s.

 


 

Vážená paní náměstkyně, vážený pane vedoucí.
Mnohokrát děkuji jménem svým i jménem seniorů bydlících v DPS Šalounova za úklid okolí objektu. Senioři to velmi kvitují. I díky současnému krásnému počasí jim to umožňuje pohybovat se v okolí svého bydliště v kultivovaném prostředí. Kdyby se podařilo ještě zlepšit i stav zeleně na zadní cestě od Bily, nemohli by si senioři zde bydlící na nic stěžovat.

 

Ještě jednou děkuji i za rychlost vaší reakce. Jsme za to vděčni i všem vašim pracovníkům.

 

Ing. Petr Dvořák
Ředitel společnosti, Jihoměstská sociální a.s.

 


 

Vážený pane řediteli,

nejsem si úplně jista, kam má člověk napsat, když chce někoho pochválit, ale protože já chci pochválit jednoho vašeho zaměstnance, obracím se na Vás, na jeho nadřízeného. Bydlím v bezbarierovém domě v Petýrkově ulici, kde technické záležitosti vyřizuje pan Ečer. Obrátila jsem se na něj hned se dvěma problémy v mém bytě, které jsem sama nedokázala vyřešit a on mě pozorně vyslechl, navrhl řešení a přesně dle naší domluvy vše zrealizoval. Přestože jsem měla z této akce obavy, neb jsem vozíčkářka a se všemi fyzickými aktivitami mi musí někdo pomoci, všichni řemeslníci, jak pánové Lakomí (instalatéři) tak i pan Vlasák (zámečník), které mi pan Ečer poslal, byli opravdu profesionálové na svém místě. A tak chci i touto cestou panu Ečerovi poděkovat za výborně odvedenou práci.

 

S pozdravem

 

Alena Kalusová

 


 

Vážený pane řediteli,
obracím se na Vás s žádostí a prosbou o poděkování Vašim pracovníkům Mgr. Bulířovi, panu Ulčovi a Ing. Voborníkovi. Spolupráce s výše uvedenými pracovníky byla a je od vzniku našeho SVJ velkým přínosem. Jejich rady, ochota pomoci, znalosti a profesionalita jednání je velice důležitou součástí života našeho SVJ. Spolupráce s Vaší firmou Jihoměstská majetková, a.s. prostřednictvím těchto pracovníků mě přesvědčuje, že Vaše firma v zaměření a náplně práce je jedna z nejlepších v Praze.

 

Přeji Vaší firmě a Vám osobně krásné Vánoce a úspěšný Nový rok 2016.

 

Ing. Vladimír Koudelka
předseda SVJ Bachova 1567

 


 

Dobry den.
Rada bych touto cestou podekovala za uklid prostranstvi nad fotbalovym hristem FC Haje, vyslo v Klici c. 1/16. I muj syn zde trenuje a kdyz budu mluvit za vsechny rodice deti, chceme pro sve deti cistotu a bezpeci, to je pro nas na prvnim miste. Taktez jsem si i dnes precetla na Facebooku (stranky FC Haje), ze se zakazalo s kourenim v prostranstvi prostor FC Haje, kantyny v klubu a i prostoru pred budovou. Nevim, kdo na tom ma zasluhu, ale i zde velke „Diky“,paklize lze predat. Myslim, ze tam, kde se vyskytuji prevazne deti, by prostredi a prostory mely slouzit hlavne jim v tom nejlepsim, co jim lze od nas dospelych nabidnout.

 

Jsem rada, ze dalsi dospeli zastavaji muj nazor a zacinaji se pomalu dit veci, ktere davaji logiku a smysl a je to ve prospech deti. Jeste jednou dekuji za vsechny deti, protoze jen tak se jim ukaze smer, ktery by tu mel byt a mel by byt pro ne prirozeny, az budou stari jako my nyni – jsou nase zrcadlo, i my jiste ve stari uvitame cistotu a bezpeci, ktere nam zajisti prave tito mali clovicci.

 


 

Vážená paní Seifertová,

chci tímto vyslovit uznání a pochvalu pracovní skupině, kterou vede pan Grunza, která se v tomto týdnu zabývá úpravou zeleně v zadním traktu ulice Nechvílova. Organizace práce, pracovní nasazení a výsledky jejich práce, jsou oproti předchozím firmám, které zde působily, obdivuhodné.

Odřezané větve jsou odklizeny do posledního zbytku, mládenec, který vyhrabává zbytky větviček nemůže odvádět lepší práci. Je opravdu radost vidět tuto skupinu při práci a hlavně jejich výsledky. Bydlím na Jižním Městě přes 30 let, ale takhle čisto při úpravách, jsem tu ještě nezažila.

Mám z tak upraveného pozemku opravdu radost ! Dle mého soudu je, v případě dobře odvedené práce, třeba chválit, chválit a ještě jednou chválit a také odměňovat ! Jak jinak by tito lidé byli motivováni k opakovaným výkonům ? Samozřejmě je také, kde je to na místě, upozorňovat na nedostatky.

 

S přátelským pozdravem

 

Eva Zemanová

 


 

Dobrý den,

dovoluji si vyjádřit velikou pochvalu dnešní obsluze ve sběrném dvoře „K Dubu“ (u mostu pro pěší přes dálnici). Chválím především za velice vstřícný a ochotný přístup ke klientům sběrného dvora. Takový přístup začíná být dnes vzácností.

Prosím o předání pochvaly dnešní obsluze (dle info snad p. Řehoř) a také příslušným nadřízeným.

 

Děkuji

 

Aubrechtová

 


 

Dobrý den,

včera jsme na výboru Společenství vlastníků konstatovali, že v tomto roce je kolem našeho domu v ulici Hněvkovského 1375+1376, kolem školy Květnového vítězství 1554, k autobusovým zastávkám, perfektně uklízen sníh, někdy i několikrát denně, pracovníky Jihoměstské majetkové.

 

Děkujeme !!! Nejen pro starší obyvatele je to perfektní stav.

 

s pozdravem

 

Petra Bartušková

Poděkování od Českého olympijského výboru